maandag 20 mei 2013
   
Tekst

Rick met een verslag uit Schijndel/someren

Vorige week in Schijndel was ik en Mees heel hard gevallen. Ik had een paar schaaf wonden maar Mees had zijn midden hands beentje gebroken en die moest dus in het gips. Maar ik moest vandaag (Someren) wel meedoen anders mocht ik niet meedoen aan het NK in elim. Het was een hele leuke wedstrijd,soms nog een beetje schrik op de fiets maar voor de rest ging het wel. Uiteindelijk was ik 11e dat viel me niet tegen daarna gingen Hans en Eric nog op de fiets naar huis toe.

Toen we thuis kwamen begon het al wel een beetje te regenen. Maar toen we net alles binnen hadden begon het te hagelen , hagelstenen van wel een halve of een hele centimeter groot en toen gingen we lekker frietjes eten.

Dit was mijn verslag over someren

De mazzel van Rick

Reacties 

 
#2 Burgmans J. 23-05-2012 09:36
Hoi Rick,

Wij komen naar het NK kijken in Elim op 9 juni 2012 en zullen daar jou en alle andere jeugdleden van TWC De Kempen aanmoedigen.

Wij wensen iedereen SUC6 , groetjes van tante Greet, ome John, Julie & Karel
Citeer
 
 
#1 iris burgmans 23-05-2012 08:19
hey die rick
Sterk van je hoor om in someren weer meteen mee te doen en als 11de te eindigen!!!
Je wonden waren nog eens niet genezen.
Super gedaan,ga zo door.
groeten mama papa en anne
Citeer
 

Plaats reactie

Beveiligingscode
Vernieuwen

Logo_Wilvo
logo_lemmens
Baby-Dump_logo_b

Verslag insturen

Heb je ook een verslag wat je op de website wil laten zien? Stuur je verslag en je foto's naar verslag-at-twc-dekempen.nl

Verander -at- in @

Inloggen